Skup palladu cennik

ZŁOM PALLADU Pd - cennik

Cena PLN/g
Pallad 99% 90.00
Pallad inne wytopy według oceny. Skontaktuj się z Biurem 0.01

Pallad

Pallad (Pallad, Pd, palladium) jest pierwiastek zaliczany do Niklowców. W przyrodzie występuje on w stopach platyny natomiast w przemyśle uzyskuje się go podczas procesu rafinacji platyny.
Pallad jest to metal powszechnie stosowany przy wytwarzaniu ozdób jubilerskich takich jak pierścionki oraz naszyjniki. Jest on także wykorzystywany podczas produkcji instrumentów precyzyjnych. Pallad znalazł również zastosowanie przy produkcji kontaktów (gniazdek) elektrycznych. Jest on również wykorzystywany w modzie, przy pokrywaniu elementów odżieżowych jak na przykład paski do spodni. Wiele sposobów wykorzystania palladu ma miejsce, kiedy jest on stopem platyny.

Skupujemy pallad w jednej z poniższych form:

Jeżeli posiadasz złom palladu w jednej z powyższych form, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów skupu. Pallad jest niezwykle rzadkim metalem szlachetnym, występuje on jeszcze rzadziej niż zlota lub platyna, ze względu na szeroki wachlarz zastosowań w przemyśle jest on nizwykle pożądanym surowcem. Dlatego nasza firma zaoferuje najlepsze warunki skupu, profesjonalną obsługę klienta oraz szybką wycenę.


Jak dobrze sprzedać Pallad?
Sprzedaż Palladu przez internet to znakomite rozwiązanie dla osób posiadających złom palladu i chcących sprzedać go w dobrej cenie skupu. Oferujemy najlepsze ceny skupu palladu w Polsce.


Cena skupu palladu
Jaka jest rzeczywista wartość posiadanego przez Ciebie palladu dowiesz się kontaktując się z naszym handlowcem. Oferowane przez nas ceny skupu palladu uzależnione są od następujących czynników:

 
Profesjonalny skup metali szlachetnych
Nasza firma od raz zajmuje się hurtowym skupem metali szlachetnych. Skupujemy złoto, srebro, platynę, pallad oraz dziesiątki innych metali szlachetnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam wyjść z ofertą idealnie dopasowaną do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. handlowych.
 
Nasza firma oferuje skup palladu w atrakcyjnych cenach. Skupujemy pallad od firm oraz osób prywatnych

Skup metali
ul. Przemysłowa 5/24 35-105 Rzeszów
Tel. +48 17 77 88 108
Tel. +48 17 77 88 462

Skup metali

Realizacja: Zdzislowicz.pl - Tworzenie stron WWW