Skup palladu cennik

ZŁOM PALLADU Pd - cennik

Cena PLN/g
Pallad 99% 90.00
Pallad inne wytopy według oceny. Skontaktuj się z Biurem 0.01

Skup Palladu

Pallad (Pallad, Pd, palladium) jest pierwiastek zaliczany do Niklowców. W przyrodzie występuje on w stopach platyny natomiast w przemyśle uzyskuje się go podczas procesu rafinacji platyny. Został odkryty w 1803 roku przez Williama Hyde Wollastona w Londynie. Nazwa Palladu pochodzi od bogini Pallas, czyli Ateny.

 

Pallad jest to metal powszechnie stosowany przy wytwarzaniu ozdób jubilerskich takich jak pierścionki oraz naszyjniki. Jest powszechny w przemyśle, ponieważ charakteryzuje się niespotykanie wysokim poziomem ciągliwości, stając się bardzo odpornym na korozję. Dzięki takim właściwościom pallad bardzo zyskuje w dziedzinie produkcji katalizatorów samochodowych. Jest on także wykorzystywany podczas produkcji instrumentów precyzyjnych. Pallad znalazł również zastosowanie przy produkcji kontaktów (gniazdek) elektrycznych. Jest on również wykorzystywany w modzie, przy pokrywaniu elementów odzieżowych jak na przykład paski do spodni.

 

Wiele sposobów wykorzystania palladu ma miejsce, kiedy jest on stopem platyny.

Skupujemy pallad w jednej z poniższych form:

Jeżeli posiadasz złom palladu w jednej z powyższych form, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów skupu. Pallad jest jednym z najdroższych metali z grupy platynowców. Pallad jest niezwykle rzadkim metalem szlachetnym, występuje on jeszcze rzadziej niż złoto lub platyna, ze względu na szeroki wachlarz zastosowań w przemyśle jest on niezwykle pożądanym surowcem. Dlatego nasza firma zaoferuje najlepsze warunki skupu, profesjonalną obsługę klienta oraz szybką wycenę.

 

Jak dobrze sprzedać Pallad?

Sprzedaż Palladu przez internet to znakomite rozwiązanie dla osób posiadających złom palladu i chcących sprzedać go w dobrej cenie skupu. Oferujemy najlepsze ceny skupu palladu w Polsce.

 

Cena skupu palladu

 

Jaka jest rzeczywista wartość posiadanego przez Ciebie palladu dowiesz się kontaktując się z naszym handlowcem. Oferowane przez nas ceny skupu palladu uzależnione są od następujących czynników:

 

Profesjonalny skup metali szlachetnych

Nasza firma od razu zajmuje się hurtowym skupem metali szlachetnych. Skupujemy złoto, srebro, platynę, pallad oraz dziesiątki innych metali szlachetnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam wyjść z ofertą idealnie dopasowaną do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. handlowych.

 

Nasza firma oferuje skup palladu w atrakcyjnych cenach. Skupujemy pallad od firm oraz osób prywatnych

 

Skup metali
ul. Przemysłowa 5/24 35-105 Rzeszów
Tel. +48 17 77 88 108
Tel. +48 17 77 88 462

Skup metali

Realizacja: Zdzislowicz.pl - Tworzenie stron WWW