Skup węglika

Skup węglika spiekanego


Węgliki są to różnego rodzaju materiały, wytwarzane w metalurgii,  które są wykorzystywane w przemyśle. Są one niezwykle przydatne w pracy ponieważ stanowią materiał, z którego wykonywane są narzędzia. Jeżeli posiadasz węglik spiekany na sprzedaż to nasz skup jest dokładnie tym czego szukasz. 

 

Co to jest węglik spiekany?

 

Węglik spiekany to efekt połączenia dwóch elementów. Podstawą jest węglik wolframu, a  drugi to spoiwo w postali kobaltu. Połączone razem zapewniają węglikowi jego niesamowitą twardość oraz wytrzymałość. Jego twardość nie ulega zmianie nawet pod wpływem temperatury. Jego niezwykle wysoka twardość i niezrównana stabilność względem temperatury powodują że narzędzia z węglików spiekanych posiadają o wiele dłuższą żywotność od innych na przykład narzędzi wykonanych ze stali szybkotnącej.

 

Najlepsza oferta skupu węglika spiekanego


 
Już od wielu lat prowadzimy skup węglika spiekanego. Posiadamy bogate doświadczeniew handlu węglikiem spiekany. Jesteśmy firmą, która jandluje wszelkiego rodzaju metalami szlachetnymi. Skup węglika stanowi zalewdwie małą część naszej działalności. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem skupowanych przez nas metali.

 

 

Wykorzystanie węglika spiekanego.


 
Węglik spiekany produkowany jest z proszków węglika wolframu oraz kobaltu, które są mieszane i łączone w masę plastyczną, z której są wytłacza się surowe pręty a następnie poddaje je spiekaniu. Obróbka cieplna nadaje wytrzymałość węglikowi spiekanemu.

 

Skup metali
ul. Przemysłowa 5/24 35-105 Rzeszów
Tel. +48 17 77 88 108
Tel. +48 17 77 88 462

Skup metali

Realizacja: Zdzislowicz.pl - Tworzenie stron WWW